CheckShield Security Suite

CCheckShield Security Suite to ochrona dla Ciebie, domu i Twojego biznesu

Już niedługo zakończą się prace nad jego rozwojem i będzie dostępny do pobrania!

Dostępne są 3 edycje programu:

– CheckShield Security Suite Free

Ta edycja oferuje Ci bezpłatną podstawową ochronę komputera i narzędzia do jej optymalizacji. Program posiada ochronę plików w czasie rzeczywistym oraz umożliwia przeprowadzenie podstawowych czynności takich jak skanowanie systemu czy też aktualizacja sygnatur. Dodatkowo w tej wersji program korzysta z heurystyki, która zwiększa skuteczność wykrywania nawet nieznanych zagrożeń.

– CheckShield Security Suite Professional

Oprócz podstawowej ochrony znajdziesz tutaj także zaporę ogniową, ochronę HIPS i możliwość tworzenia kopii zapasowej danych. Masz także dostęp do technologii ShieldPilot, która pozwala Ci zoptymalizować ochronę i działanie programu do Twoich potrzeb w czasie rzeczywistym pozwalając także na beztroskie korzystanie z komputera nie martwiąc się o to co zrobić gdy zostanie wykryte zagrożenie.

– CheckShield Security Suite Ultimate

Oprócz funkcjonalności, którą posiada CheckShield Security Suite Professional znajdziesz tutaj także narzędzia, które pomogą Ci dodatkowo ochronić Twoją prywatność i dane. Na przykład bezpieczny folder w którym schowasz bardzo wrażliwe dla Ciebie dane. Dodatkowo znajdziesz także monitor procesów i połączeń sieciowych jeśli interesuje Cię to co Twój komputer robi w danej chwili.


Chcesz dołączyć do testów wersji przedpremierowej programu? Skontaktuj się z nami!

Za udział w testach otrzymasz dożywotnią licencję na CheckShield Security Suite Ultimate za darmo! Nie zwlekaj, ponieważ testy zakończą się już wkrótce!