O nas

Poznaj nasz zespół

Rafał Maciejewski

19-letni inicjator i autor tego wszystkiego interesujący się informatyką od dzieciaka. Dwukrotny stypendysta Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci za działania w dziedzinie informatyki. Programowanie, cyberbezpieczeństwo i pentesting to główne jego specjalności. Z pakietem Adobe Creative Cloud jest na Ty, a Microsoft i ich rozwiązania to jego piaskownica do pracy i poszukiwań.

Przemek Kozłowski

23-letnia prawa ręka Rafała i zespołowy specjalista od webmasteringu oraz programowania. Testowaniem oprogramowania i eksperymentowaniem nie pogardzi. Na co dzień zwyczajny student, a także członek kadry narodowej będący jednym z czołowych sprinterów kadry narodowej z dorobkiem kilku medali mistrzostw Polski. Czasem można go oglądać w telewizji gdzie bardzo dba o swoją fryzurę, a kreatywność i pracowitość są opanowane przez niego do perfekcji.

Kuba Litke

19-letnie wsparcie zespołu specjalizujące się w programowaniu i infrastrukturze sieciowej. W wolnym czasie piłkarz i gracz League of Legends. Jest idealną duszą towarzystwa pełną pozytywnej energii. Testowanie oprogramowania to jego ulubione wyzwanie.


Nasza historia

2014 – 2017

Rafał samodzielnie pracował nad prototypami programu antywirusowego i rozwijał jego funkcjonalność. Z czasem też jego działalność rozszerzyła się o projektowanie stron WWW i pracę z multimediami różnego typu od grafiki po filmy i dźwięk dzięki dobrej znajomości Adobe Creative Cloud i Sony VEGAS, Sony ACID czy też Sony SoundForge.

2017 – 2019

Rafał rozpoczął prace nad antywirusem, którego znamy dzisiaj pod nazwą CheckShield Security Suite. Zaczął też jego testy w zamkniętej społeczności. Otrzymał także dwukrotnie stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i rozpoczął współpracę z Przemkiem i Kubą tworząc zgrany team.

2020

CheckShield i ThreatBuster stają się o wiele bardziej skuteczne w walce z wirusami. Dodatkowo program ThreatBuster został wydany w oficjalnej wersji 1.0 i od tego momentu wszyscy mogą go używać na swoich urządzeniach. W 2020 roku mieliśmy okazję się pojawić również na konferencji The Hack Summit 2020 z prezentacją pt.: „Budowa i rozwój podstawowych rozwiązań antywirusowych”.


Nasze osiągnięcia

Stypendium KFnrD

Dwukrotne w latach 2018 – 2020

Rafał przez swoją pracę nad programem antywirusowym zagwarantował sobie dwukrotne stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci, które pozwoliło mu rozwinąć antywirusa i zmotywować go do jeszcze bardziej wydajnej pracy.


Podziękowania

Kamil Banaszek Photography

Dziękujemy za zrealizowanie sesji fotograficznej Kamil Banaszek Photography, która udoskonaliła wygląd naszej strony.