FrontDefense

FFrontDefense to kompleksowa ochrona dla Twojej strony WWW. Sprawdź co oferujemy:

VPNHeat

Nie pozwól się zaskoczyć anonimowym wizytom! Dzięki VPNHeat zablokujesz próby wejścia na Twoją stronę WWW z wykorzystaniem połączenia VPN. Dzięki temu możesz niechcianym wizytom powiedzieć skutecznie STOP!

Content Delivery Network

Twoja strona działa wolno lub uległa awarii? Nie ma problemu! Skorzystaj z CDN bez limitu transferu danych! Twoja strona zacznie działać szybciej, a jeśli ulegnie awarii Twoi goście nawet tego nie zauważą, ponieważ strona będzie działać nadal poprawnie.

Firewall

Boisz się hakerów? Nie ma problemu! Zapora ogniowa zablokuje niepożądane próby ataków lub połączeń. Zero zbędnych konfiguracji i czarnych list. Czarne listy i konfigurację zostaw nam. Codziennie skutecznie zablokujemy za Ciebie nowe adresy IP, które mogą stanowić zagrożenie dla Twojej strony.

Anti-Exploit & Anti-Virus

Luki w zabezpieczeniach oraz złośliwe obiekty na stronie to żaden problem! Wykryjemy je, a następnie usuniemy za Ciebie lub podpowiemy Ci jak to zrobić. Jeśli będziesz chcieć zajmiemy się także aktualizacją Twoich instalacji na stronie, która jest objęta ochroną.

DDoSHeat

Sztuczny ruch lub próba zawieszenia strony? Żaden problem! Ochrona przeciw DDoS skutecznie sobie z tym poradzi. Nie musisz się już o to martwić!

Security Helpdesk

Potrzebujesz pomocy przy dbaniu o bezpieczeństwo strony? Nie ma problemu! Napisz do nas, a my Ci pomożemy! Dodatkowo przeprowadzimy za Ciebie pentesterskie testy bezpieczeństwa na żądanie i bez dodatkowych opłat. To wszystko masz w cenie!


Bez zbędnej konfiguracji w prosty i szybki sposób zabezpieczysz swoją stronę! To my zadbamy o ochronę!


To wszystko już od:

60,19 zł miesięcznie

Rezygnujesz kiedy chcesz – Bez zobowiązań – Bez umów

Masz pytania? Nie ma problemu – napisz do nas!
Chcesz zamówić FrontDefense? Wypełnij formularz poniżej: