ThreatBuster 2021

TThreatBuster to narzędzie ratunkowe dla zainfekowanego komputera

Narzędzie bazujące na naszym oczku w głowie czyli programie antywirusowym CheckShield Security Suite. Jednak to narzędzie przeznaczone jest do celów specjalnych – ratunku dla zainfekowanych komputerów lub po prostu kontroli czystości systemu.

Wybierz czego potrzebujesz i korzystaj…

– ThreatBuster Professional

W tej wersji program oferuje Ci możliwość tworzenia kopii zapasowej danych, skanowanie komputera i usuwanie znalezionych zagrożeń oraz narzędzia pozwalające na samodzielne wykrywanie i usuwanie zagrożeń. Dzięki posiadaniu pełnej wersji programu ThreatBuster uzyskujesz także priorytetowe wsparcie pomocy technicznej, która Ci pomoże także w zidentyfikowaniu oraz usunięciu nieznanych i nierozpoznanych przez program ThreatBuster zagrożeń. Wystarczy, że kupisz ThreatBuster raz a korzyści zostaną na zawsze, ponieważ licencja na program ThreatBuster Professional jest dożywotnia!

Promocja z okazji premiery! 42% TANIEJ!

ThreatBuster Professional 2021 już od 63 zł! Nie zwlekaj – KUP TERAZ!

Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 roku i obowiązuje na wszystkie typy licencji na program ThreatBuster

– ThreatBuster FREE

Ta wersja programu pozwala Ci na przeskanowanie komputera i usunięcie zagrożeń kompletnie za darmo. To po prostu idealne narzędzie do sprawdzania czy Twoje urządzenie jest bezpieczne. Korzystanie z programu jest bajecznie proste! Aby rozpocząć korzystanie z darmowej wersji programu nie potrzeba wiele – wystarczy ją pobrać i zainstalować! Program nie posiada ograniczeń czasowych jednak oferuje mniej możliwości niż program ThreatBuster Professional.